KONST / Litografier / Grafiskt blad 11132361

nr 1113 2361

Grafiskt blad

efter Bernard Bellotto, Dresden, motivet: 28x44, 1900-tal

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 juni 2017
kl 19:17:12